Χαρακτηριστικά:
-
Ανοξείδωτο ατσάλι
-
Συμπίεση 10:1
-
Αυξάνει την ασφάλεια και την προστασία
-
Χαμηλός θόρυβος, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
-
Λειτουργεί με αέρα, καθαρό και υγιεινό
-
Κατάλληλο για κουζίνες και περιβάλλοντα ανοιχτής θάλασσας
Επαγγελματικός συμπιεστής απορριμμάτων
Ανοξείδωτο ατσάλινο σώμα
Αυξάνει την ασφάλεια και την προστασία
Χαμηλό θόρυβο, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
Λειτουργεί με αέρα, είναι καθαρός και υγιεινός
Κωδικός IMPA – 175584, 175585
Compare
Χαρακτηριστικά:
| Διαστάσεις Σάκου | 60 cm |
| Διάμετρος Σάκου | 57 cm |
| Βάρος Πλήρους Σάκου | <60 kg |
| Υλικό | Γενικά / Οικιακά Απορρίμματα |
| Βαθμός Συμπίεσης | <90% |
| Επίπεδο Θορύβου | <70 dB(A) |
| Πίεση | 1500 kg στα 5 bar |
| Πιστοποιήσεις | CE, AS/NZ 4024.1 |
| Λειτουργία με Αέρα | Ναι |
| Αναλογία Συμπίεσης | 10:1 |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις (Υ x Π x Β) | 202.5 x 81 x 77.9 cm |
| Βάρος | 150 kg |

Ικανότητα στεγνώματος: 1 – 8 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Τύπος συμπυκνωτή (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση
Επιλογή γρήγορου στεγνώματος 12 λεπτών

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.

Ασύρματος βραστήρας με περιστροφή 360°.
Εσωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι (304)
Προστασία από υπερθέρμανση
Προαιρετική συσκευή ασφαλείας κατά της ξηρής καύσης.
Βράζει πολύ γρήγορα
Αυτόματη απενεργοποίηση

Χωρητικότητα στεγνώματος: 2 – 11 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Στεγνωτήριο με αντλία θερμότητας (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση
You cannot copy content of this page
Select at least 2 products
to compare
