Χαρακτηριστικά:
-
Ανοξείδωτο ατσάλι
-
Συμπίεση 10:1
-
Βελτιώνει την ασφάλεια και την προστασία
-
Χαμηλά επίπεδα θορύβου, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
-
Αεριοκίνητος, καθαρός και υγιεινός
-
Κατάλληλο για κουζίνες και υπεράκτια περιβάλλοντα
Συμπιεστής απορριμμάτων εμπορικής ποιότητας
Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα
Βελτιώνει την ασφάλεια και την προστασία
Χαμηλό επίπεδο θορύβου, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
Λειτουργεί με αέρα, καθαρό και υγιεινό
Compare
Χαρακτηριστικά:
| Brands | Miltek |
|---|
| Μέγεθος Σάκου | 60 cm |
| Διάμετρος Σάκου | 57 cm |
| Βάρος Γεμάτου Σάκου | < 60 kg |
| Υλικό | Γενικά / οικιακά απόβλητα |
| Συντελεστής Συμπίεσης | < 90% |
| Επίπεδο Θορύβου | < 70 dB(A) |
| Πίεση Πρέσης | 1500 kg @ 5 bar |
| Πιστοποιήσεις | CE, AS/NZ 4024.1 |
| Λειτουργεί με Αέρα | Ναι |
| Συντελεστής Συμπίεσης | 10:1 |
| Στοιχεία Αποστολής | |
| Διαστάσεις (Υ x Π x Β) | 202.5 x 81 x 77.9 cm |
| Βάρος | 150 kg |

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
Λιγότεροι κραδασμοί και συντονισμός
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα και γρήγορη ψύξη
Συμπυκνωτής μικροκαναλιών, μεγαλύτερη απόδοση
Εύκολη εγκατάσταση

Ισχυρός και αποδοτικός κινητήρας 800 Watt
Μεταλλικό κιβώτιο ταχυτήτων και άξονας γραναζιών
Λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι
3 λεπίδες

Ανοξείδωτο βαρέλι
Πάνελ αντιδιαβρωτικό και αντιδακτυλικό
Κινητήρας άμεσης κίνησης με μετατροπέα
Έλεγχος μέσω οθόνης αφής
Ρουλεμάν με μόνιμη λίπανση
Σύστημα κλειδώματος διπλής πόρτας
Φωτισμός LED

Select at least 2 products
to compare
