Πτερύγιο ανεμιστήρα 16" (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110 V – 60 Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (40 cm)
Χειριστήρια 3 ταχυτήτων
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Compare
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16" (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110 V – 60 Hz
| Διάμετρος Προπέλας | 16 ίντσες (40 cm) |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Έλεγχοι | 3 Ταχύτητες (Υψηλή / Μέση / Χαμηλή) |
| Υλικό Πτερυγίων | Πλαστικό |
| Ενσωματωμένο Θερμικό Ασφαλιστικό Ασφάλιστρο | Ναι |
| Ροή Αέρα | 60 m³/min |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 110V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Ικανότητα Εισόδου | AC 45 W |
| Πληροφορίες Μεταφοράς | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 16.4 x 59.2 x 47.8 cm |
| Βάρος Αποστολής | 3.28 kg |

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.
Select at least 2 products
to compare
