16 ιντσών ανεμιστήρα πτερύγιο (40 cm)
3 ταχύτητες
Ροή αέρα: 60 m3/dk
Αεροδυναμικά σχεδιασμένο πτερύγιο ανεμιστήρα
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 watt
Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά: 110 V – 60 Hz
16 ιντσών πτερύγιο ανεμιστήρα (40 cm)
3 ρυθμίσεις ταχύτητας
Ροή αέρα: 60 m3/dk
Αεροδυναμικά σχεδιασμένο πτερύγιο ανεμιστήρα
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Compare
16 ιντσών ανεμιστήρα πτερύγιο (40 cm)
3 ταχύτητες
Ροή αέρα: 60 m3/dk
Αεροδυναμικά σχεδιασμένο πτερύγιο ανεμιστήρα
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 watt
Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά: 110 V – 60 Hz
| Διάμετρος Πτερυγίων | 16 ίντσες (40 cm) |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Έλεγχος Ταχύτητας | 3 ταχύτητες (Υψηλή / Μεσαία / Χαμηλή) |
| Υλικό Πτερυγίων | Πλαστικό |
| Εσωτερική Θερμική Ασφάλεια | Ναι |
| Ροή Αέρα | 60 m³/λεπτό |
| Ηλεκτρικά Στοιχεία | |
| Τάση | 110V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Ισχύς Εισόδου | AC 45 W |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 16.4 x 59.2 x 47.8 cm |
| Βάρος Αποστολής | 3.28 kg |

Χωρητικότητα στεγνώματος: 2 – 11 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Στεγνωτήριο με αντλία θερμότητας (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση

Αυλακωτές, διπλές πλάκες ψησίματος
Εξειδικευμένοι μεντεσέδες
Βαρέως τύπου κατασκευή
Αφαιρούμενος δίσκος λίπους
Διπλοί θερμοστατικοί έλεγχοι
Ανθεκτικές στη θερμότητα λαβές

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 Kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα
Γρήγορη ψύξη
Εύκολη εγκατάσταση

Η ιδανική επιλογή για μεγάλα νοικοκυριά ή για όσους έχουν μεγάλη ποσότητα απορριμμάτων τροφίμων να απορρίψουν.
Η μονάδα απορρίψεων τροφίμων InSinkErator Commercial Model SS200 αλέθει τα απορρίμματα τροφίμων σας γρήγορα, αποτελεσματικά και υγιεινά, μειώνοντας την ανάγκη να γεμίζετε τον κάδο της κουζίνας σας.
Ισχύς: 2 hp
Ανοξείδωτο ατσάλι & επιχρωμιωμένο φινίρισμα
Ανθεκτικός στη διάβρωση θάλαμος άλεσης από ανοξείδωτο ατσάλι.
Βαρέως τύπου επαγωγικός κινητήρας με θερμική προστασία από υπερφόρτωση.
Περίβλημα με προστασία από την υγρασία και ελεγχόμενη ψύξη κινητήρα.
Εξαιρετικά ανθεκτικά στοιχεία τεμαχισμού.
Διπλά κωνικά ρουλεμάν Timken απορροφούν τους κραδασμούς.
Τριπλή στεγανοποίηση αποτρέπει τη ζημιά του κινητήρα από το νερό.
Δευτερεύουσα στεγανοποίηση προστατεύει από την απώλεια νερού και γράσου.
Select at least 2 products
to compare
