Χαρακτηριστικά:
1500 Watt
Λειτουργία υγρού & ξηρού καθαρισμού
Στιβαρή κατασκευή τυμπάνου
Μεγάλη χωρητικότητα
Ισχυρή απόδοση
Επιπλέον εμβέλεια καθαρισμού
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
Η Power Force προσφέρει ισχύ κινητήρα 1500W
Κύλινδρος από ανοξείδωτο ατσάλι
Λειτουργία υγρού & ξηρού
Μεγάλη χωρητικότητα
Λειτουργία φυσητήρα
Compare
Χαρακτηριστικά:
1500 Watt
Λειτουργία υγρού & ξηρού καθαρισμού
Στιβαρή κατασκευή τυμπάνου
Μεγάλη χωρητικότητα
Ισχυρή απόδοση
Επιπλέον εμβέλεια καθαρισμού
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
| Ισχύς | 1500W |
| Χωρητικότητα | 18 L |
| Τύπος Ηλεκτρικής Σκούπας | Υγρού και Στερεού Καθαρισμού |
| Χρώμα | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος Φίλτρανσης | Αντιβακτηριακή Σακούλα |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Μήκος Καλωδίου (m) | 8 m |
| Μήκος Σωλήνα (m) | 2.5 m |
| Ένδειξη Πλήρους Σακούλας | Όχι |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Συνδυαστικό πέλμα δαπέδου, μεταλλικός τηλεσκοπικός σωλήνας, ενσωματωμένος χώρος αποθήκευσης εξαρτημάτων, χάρτινη σακούλα σκόνης, βούρτσα εξαρτημάτων |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Ισχύς | 1500W |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Τάση | 220V |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Υ x Π x Β: 40.5 x 34.5 x 45.5 cm |
| Βάρος Προϊόντος | 8 kg |

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
Λιγότεροι κραδασμοί και συντονισμός
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα και γρήγορη ψύξη
Συμπυκνωτής μικροκαναλιών, μεγαλύτερη απόδοση
Εύκολη εγκατάσταση


Χαμηλή κατανάλωση νερού (11 λίτρα)
Εύχρηστη λειτουργία
Γρήγορο πλύσιμο
Ηλεκτρονικά χειριστήρια αφής
Λειτουργία μισού φορτίου
Select at least 2 products
to compare





