Χαρακτηριστικά:
1900 Watt
Στιβαρή κατασκευή τυμπάνου
Μεγάλη χωρητικότητα
Ισχυρή απόδοση
Επιπλέον εμβέλεια καθαρισμού
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
Η Power Force προσφέρει ισχύ κινητήρα 1900W
Εξαιρετικά μεγάλη χωρητικότητα
Ιδανική για μεγαλύτερα σπίτια
Στιβαρή κατασκευή κάδου – κατασκευασμένη για να διαρκεί.
Compare
Χαρακτηριστικά:
1900 Watt
Στιβαρή κατασκευή τυμπάνου
Μεγάλη χωρητικότητα
Ισχυρή απόδοση
Επιπλέον εμβέλεια καθαρισμού
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
| Ισχύς | 1900 W |
| Χωρητικότητα | 18 L |
| Τύπος Σακούλας | Αντιβακτηριακή |
| Τύπος Φίλτρανσης | Αντιβακτηριακή |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Βούρτσα Σκόνης | Ναι |
| Ρύγχος για Γωνίες | Ναι |
| Σχεδιασμός Κάδου | Ανθεκτικός |
| Ρόδες | Ναι |
| Εμβέλεια | 8.5 m |
| Μήκος Καλωδίου | 7 m |
| Μήκος Σωλήνα | 1.5 m |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Τάση | 220V |
| Βάρος Προϊόντος | 6.3 kg |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Υ x Π x Β: 40.5 x 34.5 x 57.5 cm |

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.

Χαμηλή κατανάλωση νερού (11 λίτρα)
Εύχρηστη λειτουργία
Γρήγορο πλύσιμο
Ηλεκτρονικά χειριστήρια αφής
Λειτουργία μισού φορτίου

Ασύρματος βραστήρας με περιστροφή 360°.
Εσωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι (304)
Προστασία από υπερθέρμανση
Προαιρετική συσκευή ασφαλείας κατά της ξηρής καύσης.
Βράζει πολύ γρήγορα
Αυτόματη απενεργοποίηση
Select at least 2 products
to compare









