Χαρακτηριστικά:
Τόστερ 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 110V – 60Hz
Ισχύς: 1300W
Ευρύς σχεδιασμός υποδοχής ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ταιριάζει τέλεια στην κουζίνα σας, απαιτεί λιγότερο χώρο στον πάγκο
Compare
Χαρακτηριστικά:
Τόστερ 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 110V – 60Hz
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 4 φέτες |
| Αυτόματη εξαγωγή | Ναι |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Αφαιρούμενη θήκη για ψίχουλα | Ναι |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 110V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Ισχύς εισόδου | AC 1300 W |
| Στοιχεία Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Υ x Π x Β – 15 x 34 x 12 cm |
Ηλεκτρική κουζίνα ρυζιού
Χωρητικότητα: 4 λίτρα
Εσωτερικό δοχείο με αντικολλητική επίστρωση
Κουμπί με ένα πάτημα
Εξαρτήματα: Μεζούρα και κουτάλι

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Αυτόματος παγομηχανή & διανομέας
Γρήγορη παραγωγή πάγου με 3 διαφορετικές λειτουργίες
Έξυπνα πλήκτρα αφής
Πάγος σε σχήμα σφαίρας
Έξυπνα πλήκτρα αφής
Διπλός ανεμιστήρας ψύξης & σχεδιασμός δικτύου ψύξης
Περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι

Αυτόματος παγομηχανή και διανομέας
Μαλακά και μασώμενα κομμάτια σε σχήμα νουγκέτ
Γρήγορη ψύξη
Λειτουργία με ένα κουμπί
Αυτόματη διανομή
Αυτοκαθαριζόμενο
Υψηλής ποιότητας συμπιεστής

Αυλακωτές, διπλές πλάκες ψησίματος
Εξειδικευμένοι μεντεσέδες
Βαρέως τύπου κατασκευή
Αφαιρούμενος δίσκος λίπους
Διπλοί θερμοστατικοί έλεγχοι
Ανθεκτικές στη θερμότητα λαβές
Select at least 2 products
to compare
