Διάμετρος 8″ (200 mm)
Αντιεκρηκτική προστασία
Ανεμιστήρας Axian 600rpm
Χωρητικότητα αέρα 883 CFM (24 m3/min)
Πίεση 58 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 8″ (200 mm)
Αντιεκρηκτική προστασία
Δυναμικά σχεδιασμένο περίβλημα ανεμιστήρα για βελτιστοποίηση της απόδοσης της ροής αέρα
Προστατευτικά καλύμματα που πληρούν τα πρότυπα OSHA
Πτερωτή υψηλής στατικής πίεσης που παρέχει υψηλότερο ρυθμό ροής αέρα
Τροφοδοτείται από κινητήρα 90 W
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE
Compare
Διάμετρος 8″ (200 mm)
Αντιεκρηκτική προστασία
Ανεμιστήρας Axian 600rpm
Χωρητικότητα αέρα 883 CFM (24 m3/min)
Πίεση 58 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
| Μοντέλο | MAXX-EXVF2 – 220 |
| Διάμετρος Ανεμιστήρα | 8 ίντσες / 200 mm |
| Τύπος | Αξονικός Ανεμιστήρας |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Χρώμα | Ασφαλείας Πορτοκαλί |
| Ταχύτητα | 600 rpm |
| Ικανότητα Ροής Αέρα | 883 CFM (24 m³/min) |
| Πίεση | 58 Pa |
| Θερμική Προστασία Κινητήρα | Ναι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ισχύς | 90 W |
| Άλλες Λεπτομέρειες | |
| Εξωτερική Διάμετρος Καλωδίου | Φ10~Φ14 |
| Είσοδος Σωληνώσεως Θηλυκό Σπείρωμα | G3/4″ |
| Τύπος Κινητήρα | S1 |
| Κατηγορία Μόνωσης | Κατηγορία F |
| Κατηγορία Αντοχής σε Εκρήξεις | Exd |

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα

Χαμηλή κατανάλωση νερού (11 λίτρα)
Εύχρηστη λειτουργία
Γρήγορο πλύσιμο
Ηλεκτρονικά χειριστήρια αφής
Λειτουργία μισού φορτίου

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 Kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα

Χωρητικότητα στεγνώματος: 2 – 11 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Στεγνωτήριο με αντλία θερμότητας (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση

Χωρητικότητα πλύσης: 1 – 8 kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με μπροστινή φόρτωση
Ενεργειακή κλάση A++
Ταχύτητα περιστροφής: 1200 σ.α.λ., 16 προγράμματα
Γρήγορο πλύσιμο (15 – 30 λεπτά)
You cannot copy content of this page
Select at least 2 products
to compare
